vízműgépész

Társaságunk hazánk egyik legjelentősebb víziközmű szolgáltatója, mely 2020-ban ünnepelte megalakulásának 50. évfordulóját. Jelenleg Kelet-Magyarország hat megyéjében, csaknem 700 ezer lakos ivóvízellátásáról gondoskodunk, 20-22 millió m3 szennyvizet vezetünk el és tisztítunk meg, emellett a régió mezőgazdasági és ipari vízigényeit is kielégítjük. Társaságunknál csaknem 1600 kiválóan képzett, az ország számos részéből érkező kolléga dolgozik azon, hogy a tiszta ivóvíz észrevétlen természetességgel jusson el a felhasználókhoz.

Milyen feladatokban számítunk Rád:

  • Vízműtelep teljes körű üzemeltetési, karbantartási, hibaelhárítási, felújítási feladatainak ellátása.
  • Gépek, technológiai berendezések ellenőrzése, felügyelete, működtetése.
  • Irányítástechnikai rendszerek felügyelete, kezelése.
  • Vízműtelep, vízműkutak, víztornyok, illetve azok védterületeinek ellenőrzése, karbantartása.
  • Ivóvíz minőségének rendszeres ellenőrzése, dokumentálása.
  • Munkalapok, üzemnaplók, gépüzemnaplók vezetése.

Téged keresünk amennyiben:

  • Műszaki végzettség (elektronikai)
  • Legalább 2 éves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • B” kategóriás gépjárművezetői engedély, aktív vezetői jártassággal
  • Számítógépes programok felhasználói szintű ismerete (Excel, Word)
  • Megbízhatóság, szorgalom

Miért éri meg csatlakozni hozzánk?

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás (2 műszak)
  • Felelősségteljes feladatok, szakmai kihívások
  • Csatlakozás egy nyitott és együttműködő csapathoz
  • Szakmai fejlődési lehetőség (képzések)
  • Stabil, pandémia hatásától független vállalati háttér
  • Cafetéria juttatás, SZÉP kártyára
  • Önkéntes Nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás

Előnyként vesszük, ha van:

  • Üzemeltetésben szerzett szakmai tapasztalat
  • PLC programozó végzettség
  • Villanyszerelői végzettség
  • Nagyvállalati tapasztalat

Kiegészítő információk:

  • Jelentkezés fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal és bruttó bérigény megjelölésével.

Állás adatai

Állás azonosító: 1683
Pozíció pontos megnevezés: vízműgépész
Munkavégzés helye: Tápiószentmárton
Szakterület: Egyéb szakmunka
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2024.04.30.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: vízműgépész