Vízmérő kezelő

Társaságunk hazánk egyik legjelentősebb víziközmű szolgáltatója, mely 2020-ban ünnepelte megalakulásának 50. évfordulóját. Jelenleg Kelet-Magyarország hat megyéjében, csaknem 700 ezer lakos ivóvízellátásáról gondoskodunk, 20-22 millió m3 szennyvizet vezetünk el és tisztítunk meg, emellett a régió mezőgazdasági és ipari vízigényeit is kielégítjük. Társaságunknál csaknem 1600 kiválóan képzett, az ország számos részéből érkező kolléga dolgozik azon, hogy a tiszta ivóvíz észrevétlen természetességgel jusson el a felhasználókhoz.

Milyen feladatokban számítunk Rád:

  • A műszaki intézkedések megrendelései alapján bejárási ütemterv készítése
  • Adategyeztetést követően a felhasználók általános tájékoztatása
  • A követeléskezelési folyamat során a vízkorlátozásra kiértesített felhasználók felkeresése
  • Vízkorlátozási feladatok elvégzése
  • A munkavégzés során keletkezett iratok szakszerű tárolásának biztosítása

Téged keresünk amennyiben:

  • Vízszerelői tapasztalat
  • Hátralékkezelésben szerzett tapasztalat
  • Önállóság a munkavégzésben
  • B” kategóriás gépjárművezetői engedély, aktív vezetői jártassággal
  • Kiváló problémamegoldó készség, önálló döntéshozatal
  • Pontosság, precizitás és kommunikációs készség

Miért éri meg csatlakozni hozzánk?

  • Csatlakozás egy nyitott és együttműködő csapathoz
  • Támogató-bevonó légkör
  • Stabil vállalati háttér
  • Béren kívüli juttatás- Cafetéria
  • Önkéntes Nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás

Előnyként vesszük, ha van:

  • Nagyvállalati tapasztalat
  • Víz-, csatorna- és közmű- rendszerszerelő képesítés

Kiegészítő információk:

  • Jelentkezés fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal és bruttó bérigény megjelölésével. Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Hajdú-Bihar vármegye, Pest vármegye

Állás adatai

Állás azonosító: 1687
Pozíció pontos megnevezés: Vízmérő kezelő
Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye, Hajdú-Bihar Vármegye
Szakterület: Egyéb fizikai munka
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2024.04.30.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Vízmérő kezelő