villanyszerelő

Társaságunk hazánk egyik legjelentősebb víziközmű szolgáltatója, mely 2020-ban ünnepelte megalakulásának 50. évfordulóját. Jelenleg Kelet-Magyarország hat megyéjében, csaknem 700 ezer lakos ivóvízellátásáról gondoskodunk, 20-22 millió m3 szennyvizet vezetünk el és tisztítunk meg, emellett a régió mezőgazdasági és ipari vízigényeit is kielégítjük. Társaságunknál csaknem 1600 kiválóan képzett, az ország számos részéből érkező kolléga dolgozik azon, hogy a tiszta ivóvíz észrevétlen természetességgel jusson el a felhasználókhoz.

Milyen feladatokban számítunk Rád:

  • a munkaterülethez tartozó víziközmű rendszerek (víz- és szennyvíz ágazat) erős és gyengeáramú villanyszerelési és irányítástechnikai hibaelhárítási és karbantartási feladatok gyors és szakszerű elvégzése és dokumentálása;
  • villamos műszaki berendezések segítségével, közvetlen közreműködéssel, az üzemeltetési feltételek tervszerű és eseti biztosítása;
  • elektronikus és elektromos berendezések üzemeltetése, karbantartása, felújítása, szükség szerinti átalakítása;
  • elektromos üzemzavar, hibabejelentés esetén - saját hatáskörében, vagy vezetői utasításra – az üzemzavar elhárítása;
  • energiaveszteségek feltárása, azok csökkentése;
  • a munkavégzéshez szükséges anyagok igénylésének előkészítése;
  • munkával kapcsolatos dokumentációkat összeállítása, naprakész vezetése.
  • HAVÁRIA (rendkívüli esemény) bekövetkezésekor az üzemszerű működös mielőbbi helyreállítása;
  • készenléti rendszerben való aktív részvétel.

Téged keresünk amennyiben:

  • szakirányú szakmunkás végzettség;
  • elektromos rajzok olvasásának ismerete;
  • B” kategóriás gépjármű vezetői engedély, vezetési gyakorlat;
  • 5 év szakmai gyakorlat;
  • önálló, megbízható, felelősségteljes, precíz munkavégzés;
  • jó problémamegoldó és kommunikációs készség.

Miért éri meg csatlakozni hozzánk?

  • növekvő, stabil vállalati háttér;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • dinamikus, befogadó csapat;
  • versenyképes jövedelem;
  • egyénre szabható éves cafeteria keret (SZÉP kártya);
  • munkába járási támogatás.

Előnyként vesszük, ha van:

  • Víziközmű szolgáltatónál szerzett munkatapasztalat

Kiegészítő információk:

  • Jelentkezés fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal és bruttó bérigény megjelölésével.
  • Munkavégzés helye: Debreceni központban történő kezdéssel, a főmérnökség működési területe

Állás adatai

Állás azonosító: 1525
Pozíció pontos megnevezés: villanyszerelő
Munkavégzés helye: Középső Régió Főmérnökség működési területe
Szakterület: Villanyszerelő
Munkaszerződés típusa: Határozott
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2024.04.30.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: villanyszerelő