Üzemirányító

Társaságunk hazánk egyik legjelentősebb víziközmű szolgáltatója, mely 2020-ban ünnepelte megalakulásának 50. évfordulóját. Jelenleg Kelet-Magyarország hat megyéjében, csaknem 700 ezer lakos ivóvízellátásáról gondoskodunk, 20-22 millió m3 szennyvizet vezetünk el és tisztítunk meg, emellett a régió mezőgazdasági és ipari vízigényeit is kielégítjük. Társaságunknál csaknem 1600 kiválóan képzett, az ország számos részéből érkező kolléga dolgozik azon, hogy a tiszta ivóvíz észrevétlen természetességgel jusson el a felhasználókhoz.

Főbb feladatok

  • Vízművek zavartalan üzemeltetésének biztosítása
  • Karbantartási feladatok tervezése és végrehajtása, eseti hibaelhárítási munkák végzése
  • Települési ivóvíz hálózatok fenntartási-, felújítási- és üzemzavar elhárítási munkáinak tervezése és szervezése
  • Javaslatot tesz a nagyobb volumenű karbantartások, javítások, felújítások, beruházások elvégzésére a vízművek működőképességének biztosítása érdekében.
  • A fejlesztési-, beruházási feladatok elvégzése, a technológiai utasítások és minőségi követelmények betartása és betartatása.
  • A zavartalan üzemeltetéshez szükséges szolgáltatások, anyagok, tárgyi eszközök biztosítása a telepeken.
  • Felettesét rendszeresen tájékoztatja az általa irányított üzem és a munkavállalókkal kapcsolatos munkájáról, ellátott feladatairól, felmerült problémákról.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Középfokú műszaki képesítés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás gépjárművezetői jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • 5 éves szakmai gyakorlat, vagy szakirányú területen szerzett szakmai gyakorlat
  • Vezetői tapasztalat

Amit megbízónk kínál

  • Stabil vállalati háttér
  • Béren kívüli juttatás
  • Megegyezés szerinti jövedelem a vállalati normák figyelembevételével

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Magasabb szakirányú vagy szélesebb körű végzettség: Vízügyi technikus, vízgazdálkodási technikus, víz és környezetvédelem technikus képesítés.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Baktalórántháza és Nyírmada és térsége
  • Az önéletrajzokat bérigény megjelölésével kérjük eljuttatni.

Állás adatai

Állás azonosító: 1421
Pozíció pontos megnevezés: Üzemirányító
Munkavégzés helye: Baktalórántháza
Szakterület: Üzemmérnök
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2023.02.12.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Üzemirányító