Ügyfélkapcsolati munkatárs

Társaságunk hazánk egyik legjelentősebb víziközmű szolgáltatója, mely 2020-ban ünnepelte megalakulásának 50. évfordulóját. Jelenleg Kelet-Magyarország hat megyéjében, csaknem 700 ezer lakos ivóvízellátásáról gondoskodunk, 20-22 millió m3 szennyvizet vezetünk el és tisztítunk meg, emellett a régió mezőgazdasági és ipari vízigényeit is kielégítjük. Társaságunknál csaknem 1600 kiválóan képzett, az ország számos részéből érkező kolléga dolgozik azon, hogy a tiszta ivóvíz észrevétlen természetességgel jusson el a felhasználókhoz.

Milyen feladatokban számítunk Rád:

  • Személyes ügyfélfogadás során a felhasználók teljes körű tájékoztatása, segítség nyújtása
  • Ügyféligények, panaszok kezelése, szóban és írásban
  • Bejelentések, megkeresések határidőn belüli feldolgozása, ügyintézése
  • Közszolgáltatási szerződések megkötése, adatváltozások átvezetése, igazolások kiadása
  • Az ügyfélszolgálatra beérkező e-mailek, postai küldemények, feldolgozása és kezelése saját hatáskörében
  • Hatékony, szakszerű, pontos, udvarias ügyfélszolgálati tevékenység végzése
  • Munkakör ellátásához szükséges szakmai ismeretek és képességek folyamatos, fejlesztése

Téged keresünk amennyiben:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • MS Office ismeretek
  • Ügyfélorientált szemlélet, segítőkészség, bizalomépítés
  • Jó szervezőkészség, rendszerező képesség
  • Aktív figyelemre való képesség, gyakorlati gondolkodás
  • Átlagon felüli kommunikációs készség
  • Átlagon felüli stressz tűrő képesség, probléma-megoldó szemlélet
  • Felelősségtudat, pontosság, határozottság, gyors döntési képesség
  • Kiegyensúlyozott, megbízható, nyugodt személyiség
  • Önállóság a munkavégzésben, alkalmazkodási készség, együttműködési készség, folyamatszemlélet, felelős gondolkodás

Miért éri meg csatlakozni hozzánk?

  • Csatlakozás egy nyitott és együttműködő csapathoz
  • Támogató-bevonó légkör
  • Stabil vállalati háttér
  • Béren kívüli juttatás- OTP Szép kártya, Önkéntes Nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás

Előnyként vesszük, ha van:

  • Személyes ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete

Kiegészítő információk:

  • Munkavégzés helye: Debrecen, Hadházi u. 1-3
  • Jelentkezés fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal és bruttó bérigény megjelölésével.

Állás adatai

Állás azonosító: 1696
Pozíció pontos megnevezés: Ügyfélkapcsolati munkatárs
Munkavégzés helye: Debrecen
Szakterület: Személyes ügyfélszolgálat
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2024.05.31.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Ügyfélkapcsolati munkatárs