Technológiai munkatárs

Társaságunk hazánk egyik legjelentősebb víziközmű szolgáltatója, mely 2020-ban ünnepelte megalakulásának 50. évfordulóját. Jelenleg Kelet-Magyarország hat megyéjében, csaknem 700 ezer lakos ivóvízellátásáról gondoskodunk, 20-22 millió m3 szennyvizet vezetünk el és tisztítunk meg, emellett a régió mezőgazdasági és ipari vízigényeit is kielégítjük. Társaságunknál csaknem 1600 kiválóan képzett, az ország számos részéből érkező kolléga dolgozik azon, hogy a tiszta ivóvíz észrevétlen természetességgel jusson el a felhasználókhoz.

Milyen feladatokban számítunk Rád:

  • 1. Ellenőrzi, és munkájával hozzájárul a szennyvíz-technológiáknál:
  • a vízjogi üzemeltetési engedélyében meghatározott előírások betartásához,
  • a hatékony működtetéshez,
  • az alkalmazott vegyszerek minőségének fenntartásához,
  • a berendezések működtetéséhez.
  • 2. Javaslatokat készít a munkája során feltárt nem megfelelőségek kijavítására.
  • 3. Felderíti a tisztított szennyvíz minőségi nem megfelelései esetében a kiváltó okokat, és javaslatot tesz a szükséges beavatkozásokra.
  • 4. A vizsgálati eredményeket, méréseket és egyéb észrevételeket folyamatosan dokumentálja, azokból a területért felelős vezetők részére riportál.
  • 5. Felel a munkája során használt készülékek, berendezések szakszerű használatáért, folyamatos üzemképes állapotban tartásáért.
  • 6. Figyelemmel kíséri az anyag- és eszköznyilvántartást, javaslatot tesz beszerzésükre.

Téged keresünk amennyiben:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Nagyvállalati tapasztalat
  • Hatékony kommunikáció, jó tárgyalókészség
  • Önállóság, rendszerszemlélet, proaktivitás
  • Precizitás, felelősségteljes és minőségi munkavégzés
  • Infokommunikációs eszközök készségszintű használata
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • "B” kategóriás jogosítvány
  • Feddhetetlen előélet

Miért éri meg csatlakozni hozzánk?

  • Csatlakozás egy nyitott és együttműködő csapathoz
  • Változatos, összetett feladatkör
  • Szakmai önállóság
  • Átfogó gyakorlati tapasztalatok megszerzése, továbbképzési lehetőségek
  • Stabil vállalati háttér
  • Béren kívüli juttatás

Előnyként vesszük, ha van:

  • SAP vállalaltirányítási rendszer ismerete
  • Az iparág ismerete

Kiegészítő információk:

  • Jelentkezési dokumentáció:
  • fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajz
  • erkölcsi bizonyítvány
  • motivációs levél és bruttó bérigény meghatározása

Állás adatai

Állás azonosító: 1695
Pozíció pontos megnevezés: Technológiai munkatárs
Munkavégzés helye: Mátészalka
Szakterület: Egyéb szakmunka
Munkaszerződés típusa: Határozott
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2024.05.31.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Technológiai munkatárs