Szerkezetlakatos

A Tiszamenti Regionális Vízművek Zrt. többségi állami tulajdonú vállalat, Magyarország egyik legjelentősebb víziközmű szolgáltatója. Társaságunk 254 településen gondoskodik ivóvízellátásról és csatornahálózat üzemeltetéséről. Vállalatunk elkötelezett a folyamatos fejlődés mellett, és fontos számunkra a minőségi munka.

Főbb feladatok

  • A települési szennyvízhálózaton lévő átemelők gépészeti berendezéseinek tisztítása, hibaelhárítási, és karbantartási feladatainak ellátása, szivattyúk takarítása szemrevételezéses ellenőrzése.
  • A szennyvíztisztító telep, szennyvízátemelők védőterületeinek karbantartása.
  • Szennyvízátemelők gépészeti felújításában való részvétel
  • Szerkezetlakatos és hegesztő feladatok ellátása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Legalább 2 éves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • B” kategóriás gépjárművezetői engedély, aktív vezetői jártassággal,
  • Megbízhatóság, szorgalom

Amit megbízónk kínál

  • Csatlakozás egy nyitott és együttműködő csapathoz
  • Stabil vállalati háttér
  • Béren kívüli juttatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség (képzések)

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Szennyvíz víziközművek üzemeltetésében szerzett gyakorlat
  • Csatornamű-kezelő (OKJ-51 853 03) vagy azzal egyenértékű végzettség
  • Csőszerelői végzettség
  • Lakatos, szerkezetlakatos végzettség

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Vásárosnamény
  • Jelentkezés fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal és bruttó bérigény megjelölésével.

Állás adatai

Állás azonosító: 1054
Pozíció pontos megnevezés: Szerkezetlakatos
Munkavégzés helye: Keleti Régió Főmérnökség működési területe
Szakterület: Egyéb szakmunka
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2021.10.31.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Szerkezetlakatos