Operatív beszerző

Társaságunk hazánk egyik legjelentősebb víziközmű szolgáltatója, mely 2020-ban ünnepelte megalakulásának 50. évfordulóját. Jelenleg Kelet-Magyarország hat megyéjében, csaknem 700 ezer lakos ivóvízellátásáról gondoskodunk, 20-22 millió m3 szennyvizet vezetünk el és tisztítunk meg, emellett a régió mezőgazdasági és ipari vízigényeit is kielégítjük. Társaságunknál csaknem 1600 kiválóan képzett, az ország számos részéből érkező kolléga dolgozik azon, hogy a tiszta ivóvíz észrevétlen természetességgel jusson el a felhasználókhoz.

Milyen feladatokban számítunk Rád:

  • SAP vállalatirányítási rendszerben megrendelések elkészítése
  • A beérkező igények rendszerezése, adattartalmi vizsgálata
  • Kapcsolatfelvétel a területileg illetékes ügyintézőkkel
  • Árajánlat kérések új és meglévő partnerektől
  • Árajánlat alapján megrendelések elkészítése és engedélyeztetése
  • Jóváhagyott megrendelések partnernek való kiküldése
  • Megrendelések nyomon követése, társosztályok tájékoztatása
  • Adatszolgáltatások elkészítésében való közreműködés
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és a partnerekkel

Téged keresünk amennyiben:

  • Középfokú szakmai végzettség műszaki, logisztikai vagy közgazdász szakirányon végeztél
  • Legalább két év szakmai tapasztalattal rendelkezel beszerzési területen
  • Precíz, minőségi munkavégzéssel,
  • Jó szervezőkészséggel,
  • Jó kommunikációs és együttműködési készséggel és
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismeretekkel rendelkezel

Miért éri meg csatlakozni hozzánk?

  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Felelősségteljes feladatok, szakmai kihívások
  • Csatlakozás egy nyitott és együttműködő csapathoz
  • Szakmai fejlődési lehetőség (képzések)
  • Stabil vállalati háttér
  • Cafetéria juttatás, SZÉP kártyára
  • Önkéntes Nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás

Előnyként vesszük, ha van:

  • Felsőfokú végzettséged
  • Nagyvállalati tapasztalatod
  • Jó probléma felismerő és megoldó készséged
  • Jó stressz tűrő képességed
  • Terhelhető vagy
  • Önállóság a munkavégzésedben
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismereted (MM modul)

Kiegészítő információk:

  • Jelentkezés fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal és bruttó bérigény megjelölésével.
  • Határozott idejű szerződés!

Állás adatai

Állás azonosító: 1763
Pozíció pontos megnevezés: Operatív beszerző
Munkavégzés helye: Szolnok, Kossuth L. u. 5.
Szakterület: Anyaggazdálkodás, Beszerzés
Munkaszerződés típusa: Határozott
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2024.09.22.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Operatív beszerző