Műszaki munkatárs

A Tiszamenti Regionális Vízművek Zrt. többségi állami tulajdonú vállalat, Magyarország egyik legjelentősebb víziközmű szolgáltatója. Társaságunk 254 településen gondoskodik ivóvízellátásról és csatornahálózat üzemeltetéséről. Vállalatunk elkötelezett a folyamatos fejlődés mellett, és fontos számunkra a minőségi munka.

Főbb feladatok

  • A vezetőik segítése, azok adminisztrációs munkáiban tevékeny részvétel (munkalapok, víztermelési nyomtatványok, dolgozókhoz kapcsolódó papírmunkák)
  • Az üzemmérnökség tevékenységi területén lévő települések napi, heti problémáinak kezelése, dokumentálása
  • Vízművek technológiájához szükséges anyag, javítás, karbantartási igények kezelése, dokumentálása
  • Vízforgalom folyamatos ellenőrzése, dokumentálása, adatok rögzítése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Középfokú műszaki szakirányú végzettség
  • B” kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Pontosság, precizitás
  • Rugalmasság
  • Alkalmazkodó készség
  • Emberekkel való jó kapcsolattartás

Amit megbízónk kínál

  • Csatlakozás egy nyitott és együttműködő csapathoz
  • Stabil vállalati háttér
  • Béren kívüli juttatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség (képzések)

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Víztisztítási technológiában való jártasság
  • Szakirányú (technikusi) végzettség (vízügyi technikus vagy bármely más műszaki technikusi végzettség)
  • Nagyvállalati tapasztalat

Egyéb

  • Jelentkezés fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal és bruttó bérigény megjelölésével.

Állás adatai

Állás azonosító: 1086
Pozíció pontos megnevezés: Műszaki munkatárs
Munkavégzés helye: Törökszentmiklós
Szakterület: Szakmai asszisztens
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2021.10.31.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Műszaki munkatárs