Minőségirányítási munkatárs

Társaságunk hazánk egyik legjelentősebb víziközmű szolgáltatója, mely 2020-ban ünnepelte megalakulásának 50. évfordulóját. Jelenleg Kelet-Magyarország hat megyéjében, csaknem 700 ezer lakos ivóvízellátásáról gondoskodunk, 20-22 millió m3 szennyvizet vezetünk el és tisztítunk meg, emellett a régió mezőgazdasági és ipari vízigényeit is kielégítjük. Társaságunknál csaknem 1600 kiválóan képzett, az ország számos részéből érkező kolléga dolgozik azon, hogy a tiszta ivóvíz észrevétlen természetességgel jusson el a felhasználókhoz.

Milyen feladatokban számítunk Rád:

  • ISO 9001 szabvány szerinti minőségirányítási rendszer működtetésében, ellenőrzésében.
  • A társaság minőségirányítási rendszerének folyamatainak szabályozásában.
  • A belső szabályzórendszerek, eljárások és munkautasítások kidolgozásában, fenntartásában, felügyeletében és folyamatos fejlesztésében.
  • A szabályozó dokumentációk elérhetőségeinek biztosításában, a dokumentumok tartalmi és formai ellenőrzésében.
  • A fejlesztési javaslatok felügyeletében és nyomon követésében, valamint a helyesbítő és megelőző tevékenységek végrehajtásában.
  • Szabályozott ütemterv alapján belső auditok tervezésében és elvégzésében, azok előírások szerinti dokumentálásában, az esetlegesen feltárt nem-megfelelőségekkel kapcsolatos intézkedések elvégzésében, ellenőrzésében
  • A vállalat minőségcéljait nyomonkövetésében.
  • A minőségirányítási szabvány előírásainak megfelelő oktatási anyag aktualizálásában és a társaság munkavállalóinak oktatásában

Téged keresünk amennyiben:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Magabiztos Excel felhasználó vagy
  • Hasonló területen – irányítási rendszer fenntartása, operatív minőségbiztosításban szereztél minimum. 1 év gyakorlatot
  • MS Office programcsomag készségszintű ismeretével rendelkezel
  • Önálló munkavégzés és kockázatalapú megközelítés jellemez
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • B kategóriás vezetői engedélyed van

Miért éri meg csatlakozni hozzánk?

  • Nyitott és együttműködő csapatunkba várunk
  • Támogató-bevonó légkörben dolgozunk
  • Stabil vállalati háttérrel rendelkezünk
  • Béren kívüli juttatásban részesülünk
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek is vannak nálunk

Előnyként vesszük, ha van:

  • ISO 37001, ISO 9001, ISO 45001, ISO 50001 vagy más irányítási szabványok ismerete
  • Belső auditori végzettséggel rendelkezel
  • Műszaki vagy gazdasági területen végzett tanulmányok
  • Minőségirányítási technikák ismerete, pl. ISHIKAWA, Pareto stb..
  • ISO 9001 Belső auditori végzettség
  • Folyamat / vagy rendszerauditori tapasztalat
  • SharePoint, MS Powerpoint, MS Visio, MS Project szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • Nagyvállalati tapasztalat

Kiegészítő információk:

  • Jelentkezés fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal és bruttó bérigény megjelölésével.

Állás adatai

Állás azonosító: 1658
Pozíció pontos megnevezés: Minőségirányítási munkatárs
Munkavégzés helye: Szolnok, Thököly út 83.
Szakterület: Minőségbiztosítás
Munkaszerződés típusa: Határozott
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2024.04.30.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Minőségirányítási munkatárs