Logisztikai és beszerzési osztályvezető

A Tiszamenti Regionális Vízművek Zrt. többségi állami tulajdonú vállalat, Magyarország egyik legjelentősebb víziközmű szolgáltatója. Társaságunk 254 településen gondoskodik ivóvízellátásról és csatornahálózat üzemeltetéséről. Vállalatunk elkötelezett a folyamatos fejlődés mellett, és fontos számunkra a minőségi munka.

Főbb feladatok

  • A Társaság logisztikai és beszerzési osztály feladatainak megszervezése, szakmai irányítása és ellenőrzése
  • A területét érintő szabályzatok elkészítése, karbantartása és betartatása
  • Törvényi és tulajdonosi előírások/ elvárások figyelemmel kísérése és alkalmazása
  • Logisztikai koncepció kidolgozása
  • Logisztikai rendszer működtetése, ellenőrzése
  • Anyagáramlás meghatározása
  • Anyagáramlást kielégítő anyagmozgató rendszer tervezése, kiválasztása
  • Információáramlás tervezése más területi egységekkel
  • Menedzsment döntéséhez adatok szolgáltatása, javaslattétel
  • A Társaság központosított beszerzési és közbeszerzési-, illetve vállalati szintű beszerzési feladatainak ellátása és felügyelete
  • Részvétel a Társaság gazdasági tervezésének előkészítésében
  • A területét érintő zárási folyamatok koordinálása
  • Leltározás és selejtezés előkészítése, felügyelete
  • Gépjármű-flotta kezelés koordinálása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 5 éves középvezetői irányítási tapasztalat
  • Csapatmunkában történő együttműködési készség, jó szervező- és kommunikációs készség, a beosztottakkal való megfelelő bánásmód képessége, nyitottság az új vállalati kultúra elfogadására és alkalmazására
  • Rugalmas, célirányos, hatékony feladatmegoldáshoz való alkalmazkodó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány, ami több éves gépjárművezetői gyakorlattal párosul
  • MS Office programcsomag készségszintű ismerete
  • Feddhetetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány)

Amit megbízónk kínál

  • Csatlakozás egy nyitott és együttműködő csapathoz
  • Változatos, összetett feladatkör
  • Szakmai önállóság
  • Részvétel szakmai projektekben
  • Stabil vállalati háttér
  • Béren kívüli juttatás

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • SAP vállalaltirányítási rendszer ismerete
  • Magasabb szakirányú vagy szélesebb körű végzettség
  • Az iparág ismerete
  • Terhelhető, rugalmas személyiség
  • Közbeszerzési referens végzettség

Egyéb

  • Jelentkezési dokumentáció:
  • fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajz
  • végzettséget és képzéseket igazoló okiratok másolata
  • szakmai portfólió, referencia írásos bemutatása
  • erkölcsi bizonyítvány
  • bruttó bérigény meghatározása

Állás adatai

Állás azonosító: 1109
Pozíció pontos megnevezés: Logisztikai és beszerzési osztályvezető
Munkavégzés helye: Szolnok
Szakterület: Szállítás, Logisztika vezető
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2021.11.10.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Logisztikai és beszerzési osztályvezető