Hulladékgazdálkodási főmunkatárs

A Tiszamenti Regionális Vízművek Zrt. többségi állami tulajdonú vállalat, Magyarország egyik legjelentősebb víziközmű szolgáltatója. Társaságunk 254 településen gondoskodik ivóvízellátásról és csatornahálózat üzemeltetéséről. Vállalatunk elkötelezett a folyamatos fejlődés mellett, és fontos számunkra a minőségi munka.

Főbb feladatok

  • A szakterülethez kapcsolódó hatósági és belső szakmai adatszolgáltatások elkészítése
  • Hatósági - üzemeltetési tevékenység végzéséhez és engedélyeztetéshez szükséges - eljárások teljeskörű lebonyolítása
  • Engedélykérelmek és szakmai dokumentációk elkészítése, előterjesztése, aktualizálása és nyomon követése
  • Elkészíti a környezetvédelmi vonatkozású szakmai anyagok, fejlesztések, beruházások és a hozzájuk tartozó költségkalkulációk véleményezését és előterjesztését
  • Folyamatosan biztosítja a Társaság telephelyein keletkező termelési - veszélyes és nem veszélyes hulladékok megfelelő gyűjtésével, tárolásával, szállításával és kezelésével kapcsolatos szakmai iránymutatást. További feladata annak folyamatos visszaellenőrzése, nyomon követése, és a megfelelő feladatellátás biztosítása érdekében a szükséges beavatkozás megszervezése, előterjesztése és aktív részvétel biztosítása annak lebonyolítása során
  • A Társaság szintű projektek esetén folyamatos kapcsolattartás a Társaság más szakterületeivel területeivel, valamint az ehhez kapcsolódó szerződött partnerekkel. A kapott adatokat rendezését, értékelését követően tájékoztató anyagot készítése
  • Szükség szerint gondoskodik a szakterületét érintő tájékoztatók, környezetvédelmi oktatások megszervezéséről, lebonyolításáról és azok kiértékeléséről
  • A hatályos jogszabályi előírásoknak megfelelő üzemeltetés biztosítása és a dokumentumkezelés érdekében, ellátja a víziközmű rendszerek működésének ütemezett, vagy eseti környezetvédelmi szempontú monitorozását, és a telepszemlék lebonyolítását

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú szakirányú környezetvédelmi végzettség (egyetemi, vagy főiskolai diploma)
  • A területen szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Folyamatelvű, rendszerszemléletű, analitikus gondolkodás
  • Precíz, felelősségteljes, minőségi munkavégzés
  • Szakmai nyelv ismerete és alkalmazása a mindennapi munkavégzés során
  • Professzionális szintű Excel tudás
  • "B” kategóriás jogosítvány
  • Büntetlen előélet, magas szabálykövetés

Amit megbízónk kínál

  • Csatlakozás egy nyitott és együttműködő csapathoz
  • Változatos, összetett feladatkör
  • Szakmai önállóság
  • Átfogó gyakorlati tapasztalatok megszerzése
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Stabil vállalati háttér
  • Béren kívüli és teljesítmény ösztönző juttatások
  • Családbarát munkahely

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Munkavédelmi-, tűzvédelmi képesítés megléte
  • KIR rendszer kiépítésében való gyakorlat
  • Jó kommunikációs, együttműködési és stressztűrő készség
  • Hiteles, határozott személyiség
  • Felülvizsgálói, auditori készség

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Debrecen,
  • Jelentkezés fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal és bruttó bérigény megjelölésével.

Állás adatai

Állás azonosító: 920
Pozíció pontos megnevezés: Hulladékgazdálkodási főmunkatárs
Munkavégzés helye: Debrecen
Szakterület: Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2021.11.14.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Hulladékgazdálkodási főmunkatárs